Dongemond college behaalt vignet Gezonde School

23 februari 2022

Onze school heeft het vignet Gezonde School behaald omtrent roken, drugs en alcohol. Met het vignet Gezonde School laten wij zien dat onze school voldoet aan de kwaliteitscriteria die zijn opgesteld door deskundigen. Wij zijn trots op dit behaalde resultaat!

Zo zorgen we voor actieve en gezonde leerlingen, een veilige schoolomgeving, een fris klimaat én hebben we aandacht voor de persoonlijke en sociale ontwikkeling van de leerlingen. Dit vinden wij belangrijk, omdat het allemaal bijdraagt aan een gezondere leefstijl, betere schoolprestaties en minder schooluitval. We werken samen met diverse ketenpartners om de juiste educatie te bieden op preventie rondom roken, alcohol en drugs.

Gezonde School is een samenwerking tussen diverse landelijke organisaties. Wilt u meer weten over (het vignet) Gezonde School? Kijk dan op www.gezondeschool.nl.

Activiteiten van deze week

Bekijk volledige agenda
3